ŞİRKETİMİZ HAKKINDA:


 HAZAR Elektronik ve Bilişim Sistemleri, elektronik sistemler ile bilgisayar teknolojilerini bir araya getiren sistemler konusunda 2007 yılından beri faaliyet göstermektedir. HAZAR bilgi birikimi, tecrübeli teknik kadrosu ve ileri teknoloji ürünleri ile müşterilerine etkin ve ekonomik çözümler üretmektedir. Uygulamalarında uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden projelendirme ve mühendislik hizmeti sunmakta, deneyimli teknik kadrosuyla hızlı ve doğru çözümler sağlamaktadır.
 

         Hizmet verilen tüm konularda, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından satış sonrası servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetlerine büyük önem verilmektedir. Bütün uygulamalarında 1 yıl ücretsiz servis ve bakım desteği verilmekte, daha sonraki süreçte ise yapılan işler ile ilgili gerekli servisler verilmektedir.
 

         HAZAR Elektronik ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar sistemleri donanım ve yazılım çözümleri, Data Altyapı işleri, Yangın Alarm, CCTV, TV Uydu Sistemleri, Ses ve Işık Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Hastane Otomasyonu, Otel Otomasyonu konusunda uzmanlaşan ekibi ile faaliyetlerine devam etmektedir.


 
Hazar Elektronik ve Bilişim sistemleri Copyright © 2011